Hotel Arena
v Trnave

Hotel Arena je situovaný v rámci komplexu City Arena - nákupné centrum a City Arena - Štadión Antona Malatinského, v ktorom pre vás vieme zabezpečiť rôzne voľnočasové aktivity ako návštevu fitness centra, bowlingu, kina, reštaurácie alebo kaviarne.

Z našich apartmánov, ktoré majú výhľad priamo na hraciu plochu štadióna, môžete sledovať zápasy alebo koncerty z pohodlia obývacej izby. Hotel Arena sa nachádza 5 minút pešej chôdze od historického centra mesta Trnava, kde sa nachádza mnoho historických pamiatok, ako napríklad Katedrála Svätého Jána Krstitela, fortifikačný systém alebo Mestská veža.

Vybavenosť hotela:

Hotel Arena ponúka ubytovacie služby vysokej kvality, ktoré uspokoja požiadavky aj náročnejších klientov.

S naším personálom môžete komunikovať v anglickom, nemeckom a talianskom jazyku.

Lobby bar je prístupný aj pre verejnosť denne od 09:00 do 21:00.

Recepcia Nonstop:

Recepcia je pre našich klientov otvorená 24 hodín denne. Profesionálny personál vie poradiť klientom s organizáciou pracovných stretnutí alebo konferencií pre 10-50 ľudí s cateringom a taktiež zodpovedať na akékoľvek otázky a požiadavky.

V hoteli sa nachádza lobby bar s ponukou rôznych nápojov a pochutín, ktorý hosťom ponúka kontinentálne raňajky.

facebook hotel arena trnava booking hotel arena trnava twitter hotel arena trnava tripadvisor hotel arena trnava

Organizujete školenia, meetingy, oslavy alebo promócie a hľadáte vhodný priestor?

Organizujete školenia, meetingy, oslavy alebo promócie a hľadáte vhodný priestor? HOTEL ARENA Vám ponúka LOBBY BAR a EXECUTIVE SUITE na prenájom! Viac info na hotel@hotelarena.sk alebo na tel.č. +421 33 59 08 222 Tešíme sa na vás!


Dodatočné služby poskytnuté našimi business partnermi:


RELAX AQUA & SPA

RELAX AQUA & SPA ponúka návštevníkom príjemný relax a zdravý oddych. Vo vodnom svete AQUA sa nachádzajú antikorové bazény s vyhrievanou vodou (28 - 36 st.C), vodnými atrakciami a 2 tobogánmi. Súčasťou AQUA je relaxačný bazén s 2 plaveckými dráhami, divokou riekou a vodnou hojdačkou, oddychový bazén s vodným barom, detský bazén a vonkajší výplavový bazén. V saunovom svete WELLNESS & SPA je k dispozícii 8 rozmanitých sáun, vrátane inhalačných, 2 vírivky, Kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, klasické a thajské masáže. Počas leta je otvorené Letné kúpalisko. Vo wellness centre sa nachádza aj reštaurácia a spoločenská sála.

Zistite viac o RELAX AQUA & SPA