Typy ubytovania / Cenník:


Štandard izba / noc – 70€

Moderne a elegantne zariadené izby, ktoré sú vhodné ako pre turistov, tak i pre business orientovaných hostí. Kombinácia farieb spočíva v samotnom duchu projektu CITY ARENA, ktorá ponúka pohodlie a príjemnú atmosféru.

Pre zobrazenie detailnej fotogalérie izby štandard kliknite prosím SEM


Apartmán izba / noc – 90€

Pohodlné a moderné apartmány s exkluzívnym výhľadom na Štadión A. Malatinského. Moderné farby a skvelé vybavenie Vám zaručuje dokonalý zážitok a dokáže zaujať každú skupinu ľudí.

Pre zobrazenie detailnej fotogalérie apartmánu kliknite prosím SEM


Executive suite / noc – 360€

Nadštandardné a najmodernejšie miesto na relax s exkluzívnym výhľadom na mesto Trnava ako aj na Štadión A. Malatinského Vám vieme priniesť prostredníctvom Executive suite. Je situovaný na najvyššom poschodí Hotela Arena a okrem dvoch terás je zaujímavá privátnou jacuzzi a priestrannými a presvetlenými miestnosťami.

Pre zobrazenie detailnej fotogalérie VIP apartmánu kliknite prosím SEM

Ďalšie ponuky / Cenník:


Kongresová miestnosť variant A


Klimatizovaná miestnosť disponuje najmodernejšími doplnkami a je predurčená na konferencie, semináre, pracovné stretnutia do 20 osôb. Prostredníctvom recepcie Vám vieme zabezpečiť catering, projektor, parking, flipchart, ozvučenie a samozrejme WiFi a LAN pripojenie. Cenová hladina prenájmu sa odvíja individuálne od požiadaviek našich klientov, ktoré Vám zabezpečí recepcia Hotela Arena.


Kongresová miestnosť variant B


Väčšie konferencie, tele – konferencie a školenia sú vhodné pre Veľkú kongresovú miestnosť s kapacitou 20 až 50 osôb. . Taktiež disponuje projektorom, Wifi, Lan pripojením, flipchartmi a prostredníctvom našich zamestnancov Vám vieme zabezpečit catering, coffe break alebo rout podľa Vašej chuti. Radi pomôžeme zorganizovať Vaše podujatie, kde sa cena pohybuje v závislosti od požiadaviek hostí a klientov.


Prehliadka štadióna


Okrem skvelého výhľadu priamo na trávnatú plochu z našich apartmánov Vám ponúkame možnosť užiť si aj prehliadku najväčšieho a najmodernejšieho štadióna na Slovensku. Poverený sprievodca Vás prevedie šatňou, v ktorej trávia hráči Spartaka Trnava najviac času, kaplnkou, ktorá je v našich končinách unikátom na štadióne. Nebude chýbať mix zóna, v ktorej hráči vyjadrujú svoje pocity, ale aj VIP a biznis či novinárske priestory. Zažijete zážitok, na ktorý nezabudnete.